Sercem laptopa stanowi procesor Intel.

Co posiada laptop do biznesu i podróży?

Zastanawiasz się nad laptopem niewielkich rozmiarów? Potrzebujesz sprzętu do pracy i podróży? To mamy dla Ciebie propozycje idealną. Uniwersalny Lenovo ThinkPad L13 Yoga na wszelkie okoliczności pracy zdalnej (https://www.kuzniewski.pl/k4594,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l13-yoga.html). 

Procesor

Sercem laptopa stanowi procesor Intel.Sercem laptopa stanowi procesor Intel. System zawarty w Lenovo ThinkPad L13 Yoga to druga generacja. Został zamknięty w niewielkiej obudowie wraz z Core i3. Jednak gabaryty Lenovo ThinkPad L13 Yoga nie zmniejszają jego osiągów. Działanie procesora Lenovo ThinkPad L13 Yoga opiera się na 2-rdzeniach. Wahania Intel Core i3 sięgają od 2100 do 4100 MHz. Wielkość pamięci Cache pozwala na przetwarzanie do 4096 KB danych.

Dysk twardy

Jak na tak małe urządzenie Lenovo ThinkPad L13 Yoga może się poszczycić sporym bankiem pamięci. W Lenovo ThinkPad L13 Yoga masz możliwość przetrzymywania aż 256 GB plików. Dzięki takiej pojemności laptop Lenovo ThinkPad L13 Yoga został zaliczony do narzędzi dla biznesu. Tak spory bank pamięci kontroluje NVMe. Format GB został podany w technologii SSD, którą możesz dowolnie skonfigurować. W małym Lenovo ThinkPad L13 Yoga również wielkość pamięci może ulec zmianie.

Pamięć RAM

Na co składa się pamieć RAM? To pytanie zadaje wielu początkujących kupców ultrabooków. W przypadku Lenovo ThinkPad L13 Yoga pamieć RAM służy do obłogi wszelkich aplikacji. Na pamięć RAM laptopa Lenovo ThinkPad L13 Yoga składa się 8 GB. Pamięć ta we wszelkich wymaganiach sprzętowych aplikacji jest pamięcią podstawową. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby Lenovo ThinkPad L13 Yoga posiadał jej więcej.

Karta graficzna

Jako laptop do celów biznesowych prosty Lenovo ThinkPad L13 Yoga posiada grafikę na poziomie podstawowym. Do tego celu służy karta Intel UHD Graphics. Taki rodzaj karty może być wykorzystywany do prostego przeglądania filmów, pracy edytorach tekstu oraz tworzenia drobnych grafik w projektorach.

Ekran

Małe gabaryty laptopa  Lenovo ThinkPad L13 Yoga do półtora kilogramów przekładają się na mały obraz. Do emitowania obrazu został wykorzystany 13,3 calowy ekran.

Business obraz autorstwa drobotdean - www.freepik.com