Wytrzymałość, to słowo przyświecało producentowi od samego początku podczas projektowania notebooka Dell Latitude 3300

Dell Latitude 3300 – Wytrzymały i szybki notebook do pracy i na studia

Wytrzymałość, to słowo przyświecało producentowi od samego początku podczas projektowania notebooka Dell Latitude 3300. Jeśli więc poszukujesz urządzenia, które sprosta codziennym wyzwaniom oraz takiego, które bez obaw będziesz mógł zabrać ze sobą w podróż, to jest to propozycja, która może cię zainteresować.

Wytrzymały laptop Dell Latitude 3300

Wytrzymałość, to słowo przyświecało producentowi od samego początku podczas projektowania notebooka Dell Latitude 3300Wytrzymała konstrukcja oraz zapas mocy drzemiący w Dell Latitude 3300 sprawia, że jest to notebook odpowiedni dla tych wszystkich, którzy dużo czasu spędzają w podróży.

Pracując poza biurem czy domem urządzenie jest w stanie pracować na baterii do niemal siedemnastu godzin.

Urządzenie sprawdzi się w standardowej pracy biurowej i poradzi sobie z obsługą podstawowych aplikacji biurowych, a także pozwala na bezproblemowe korzystanie z aplikacji internetowych.

Dell Latitude 3300 to 13,3-calowy notebook z dotykowym ekranem Full HD stworzony głównie z myślą o pracy w biznesie zapakowany w solidną obudowę oraz okraszony solidnymi podzespołami.

Pod obudową znajdziemy procesory Intel w konfiguracji do Core i5 (7. generacja) oraz pamięć RAM do 8 GB.

Praktyczny i mobilny laptop do pracy

Dzięki zastosowaniu wydajnych podzespołów urządzenie działa płynnie bez frustrującego zacinania. Dell Latitude 3300 wyposażony został ponadto w niezbędne porty jak: HDMI, USB 3.0 oraz USB typu C, czytnik kart Micro SD, a także wejście audio i port RJ-45.

Dodatkowo, dzięki funkci Dell SupportAssist mamy całodobowy dostęp do pomocy technicznej w razie problemów z funkcjonowaniem urządzenia.

Dell Latitude 3300 to notebook:

  • szybki
  • wytrzymały
  • mobilny
  • idealny do pracy oraz na studia

Model ten to solidna alternatywa dla konkurencyjnych urządzeń tej klasy. Łączy w sobie wiele zalet jak żywotność baterii, szybkość pracy oraz solidną konstrukcję. Z pewnością będzie doskonałym pomocnikiem podczas pracy. Firma Dell podkreśla również, że Dell Latitude 3300 jest również doskonałym wyborem w przypadku studentów, dla których może on być odpowiednią stacja roboczą pomagającą w nauce.

 

Obraz z dell.com

Laptop idealny do podróży

30 sierpnia 2019