Laptop Lenovo ThinkPad L14 to biznesowy notebook, który sprawdzi się zarówno w pracy biurowej, jak i poza nią

Dobry laptop do biznesu – Lenovo ThinkPad L14

W dzisiejszych czasach niełatwo jest znaleźć produkt, który spełni nasze oczekiwania w stu procentach. W biznesie na przykład niezwykle istotne jest, aby laptop był nie tylko przenośny, ale przy tym także wydajny. Okazuje się jednak, że po świetnej serii laptopów, jaką była ThinkPad L490 przyszedł czas na model, jakim jest Lenovo ThinkPad L14. Produkt ten cechuje się znakomitą wydajnością, dobrą mobilnością, a dodatkowo wspiera całą masę ciekawych technologii. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Specyfikacja, która Cię nie zawiedzie

Laptop Lenovo ThinkPad L14 to biznesowy notebook, który sprawdzi się zarówno w pracy biurowej, jak i poza niąZdecydowanie jednym z najważniejszych tematów przy wybieraniu laptopa jest jego specyfikacja. W przypadku modelu, jakim jest Lenovo ThinkPad L14 jest ona na topowym poziomie (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4595,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l14.html). Tej biznesowej serii notebooków nie brakuje absolutnie niczego o czym świadczą takie zalety jak:

  • zastosowanie najnowszych, niezwykle wydajnych procesorów Intel Core 10 generacji – Comet Lake,
  • niezwykle szybka pamięć operacyjna DDR4 o maksymalnej pojemności nawet do 16 GB,
  • szybki dysk SSD na złączu M.2 PCIe NVMe to gwarancja szybkiego dostępu do wszystkich plików i programów,
  • niewielka waga, bo zaledwie ok. 1,38 kg przy zachowaniu przejrzystej 14 calowej matrycy Full HD stanowi o świetnej przenośności komputera,
  • wbudowana bateria o ogromnej pojemności, bo aż 46 Wh pozwala na czas pracy nawet do 14 godzin,
  • nad bezpieczeństwem użytkownika czuwają takie funkcje dodatkowe jak ThinkShutter, czyli mechaniczna przesłona kamery, moduł dTPM 2.0 oraz czytnik linii papilarnych.

Wszechstronny laptop, który sprawdzi się wszędzie

Laptop Lenovo ThinkPad L14 to biznesowy notebook, który sprawdzi się zarówno w pracy biurowej, jak i poza nią. Dzięki wygodnej wyspowej klawiaturze i dużemu gładzikowi korzystanie z niego to czysta przyjemność, a zastosowane podzespoły sprawiają, że jego praca jest błyskawiczna. Stonowana stylistyka, solidne wykonanie i trwała konstrukcja to cechy, które z pewnością zostaną docenione przez każdego przedsiębiorcę.

Food obraz autorstwa freepik - www.freepik.com