Kiedy nasz dawny sprzęt zaczyna się psuć, zaczynamy szukać nowego

Jak znaleźć idealny laptop do pracy?

Kiedy nasz dawny sprzęt zaczyna się psuć, zaczynamy szukać nowego. Użytkownicy najczęściej potrzebują laptopa wielofunkcyjnego, którego można wykorzystać nie tylko do pracy, ale też do przeglądania stron internetowych czy oglądania filmów. Praca jest jednak najczęstszym powodem, dla którego decydujemy się na laptopa. Jak znaleźć odpowiedni sprzęt do pracy?

Postaw na nowoczesne rozwiązania

Kiedy nasz dawny sprzęt zaczyna się psuć, zaczynamy szukać nowegoJedną z firm, która specjalizuje się w funkcjonalnych komputerach przenośnych, jest Dell. Stworzył on specjalnego laptopa Dell Latitude 5500, który posiada wiele nowoczesnych rozwiązań, mogących ułatwić nasze życie. Najnowszy system Windows 10 sprawia, że zawsze będziemy na bieżąco oraz będziemy mieć dostęp do najnowszych aplikacji. Kolejną istotną sprawą dostępną w laptopie Dell Latitude 5500 jest czytnik linii papilarnych. Już nie musimy wpisywać hasła, aby odblokować nasz sprzęt. Możemy też użyć funkcji Windows Hello lub specjalnej kamery na podczerwień.

Podczas naszej pracy nie trzeba też robić większych przerw. Bateria ma dużą pojemność, a co za tym idzie, szybko się ładuje. 80% baterii jest w stanie osiągnąć w trakcie godziny. Trzeba przyznać, że jest to imponujący wynik. Wszystko dzięki funkcji Express Charge.

Stała synchronizacja w laptopie sprawia, że możemy wrócić do pracy w każdym momencie po włączeniu komputera. Zapewnia to stabilne połączenie z siecią Wi-Fi.

Mnóstwo miejsca

Dell Latitude 5500 posiada 32 GB pamięci DDR4 oraz do 1 TB pamięci masowej (więcej tutaj). Sprzęt jest zatem bardzo wydajny i z pewnością pomieści wszystkie Twoje projekty oraz pliki.

Nowoczesne złącza USB Type – C sprawiają, że możesz szybko i łatwo skorzystać z dobrodziejstw sprzętu. W sprzęcie zamontowano najnowsze procesory, takie jak i7 Core vPro. Pomagają one w zwiększeniu produktywności i obsługi w codziennych, firmowych działaniach.

Laptop Dell Latitude 5500 to 15 calowy, wygodny i lekki sprzęt, który możesz zabrać wszędzie. Smukły i nowoczesny zapewni Ci wygodę i komfort pracy. To zdecydowanie wygodna opcja dla każdego, kto potrzebuje niedużego i bardzo dobrego jakościowo sprzętu.

 

Obraz z japancatalog.dell.com

Laptop idealny do podróży

30 sierpnia 2019