Lenovo ThinkPad L13 Yoga jest sprzętem innowacyjnym

Kolejny mocny ThinkPad

ThinkPad to seria, która przyzwyczaiła użytkowników do tego, że komputery biznesowe mogą być naprawdę dobre zaprojektowane. To komputery, które doskonale radzą sobie z zadaniami, jakie stawia praca biurowa, ale także świetnie daje radę w bardziej wymagających przypadkach. ThinkPad to seria dla ludzi, którzy od sprzętu oczekują czegoś więcej. Nic dziwnego, że bardzo szybko zyskała dużą popularność. Utrzymywała ją przez lata głównie za sprawą tego, że producent zawsze dbał o to, by nowe ThinkPady dorównywały jakością poprzednikom. Nowy komputer z tej linii, Lenovo ThinkPad L13 Yoga nie odchodzi od tej tradycji. Przeciwnie – oprócz standardowych cech ThinkPada, oferuje użytkownikom także doskonałe możliwości w zakresie wykorzystania ekranu dotykowego.

Komputer z pomysłem

Lenovo ThinkPad L13 Yoga jest sprzętem innowacyjnymLenovo ThinkPad L13 Yoga jest sprzętem innowacyjnym. Przy bardzo dobrych podzespołach, ma też wiele funkcji, które sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób ceniących sobie możliwość wykorzystywania najlepszych cech komputera w nietypowych sytuacjach. Model wyposażony jest w dodatkowy ekran. Możliwość jego zastosowania znacznie wzrasta, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że Lenovo ThinkPad L13 Yoga posiada też funkcję obrotu ekranu o 360 stopni (więcej tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k4594,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-l-thinkpad-l13-yoga.html). Można z powodzeniem więc używać go jak tabletu. Co więcej – niewielkie rozmiary sprzętu sprawiają, że użytkownik nie czuje pewnego rodzaju dysonansu. To naprawdę porządny sprzęt pod tym względem. Wiele osób pracujących w bardzo różny sposób bardzo chwali sobie tę funkcję.

Komputer o dużym potencjale

Z racji dobrego dobrania podzespołów, Lenovo ThinkPad L13 Yoga sprawdza się doskonale przy różnych typach pracy. Procesory Intel Core i5 i Intel Core i7 dają doskonałe podłoże do skomplikowanych działań. Pamięć RAM może być rozbudowana do 16 GB. Pamięć masowa może osiągnąć nawet 1 TB. Za grafikę odpowiada karta graficzna Intel UHD. Wszystko to połączone daje użytkownikowi olbrzymie pole do popisu, nawet z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych programów. Z pewnością Lenovo ThinkPad L13 Yoga przyda się w pracy niejednej osobie.

Obraz autorstwa www.lenovo.com

Lenovo ThinkPad T15

7 listopada 2019