Lenovo ThinkPad T14 jest sprzętem wręcz idealnym dla kogoś, kto chce wykorzystywać wszelkie zalety jakie niesie ze sobą korzystanie z laptopa

Którego ThinkPada wybrać?

ThinkPad to seria laptopów biznesowych obecna na rynku już od wiele lat. Na samym początku była produkowana przez firmę IBM. Dzisiaj ThinkPady tworzone są przez producenta Lenovo. Seria nigdy nie straciła jednak ciągłości- za każdym razem laptopy ThinkPad to sprzęty o wysokiej jakości oraz dużych możliwościach wykorzystania w biznesie. To przede wszystkim doskonałe narzędzia pracy, chociaż wiele osób wykorzystuje je także jako codzienne komputery. Wszystko dzięki świetnemu wykonaniu oraz doskonale dobranym podzespołom. ThinkPady są też różnorodne- w ramach serii funkcjonuje bardzo dużo modeli. To sprawia niemałe trudności potencjalnym użytkownikom- ktoś kto dopiero zamierza kupić ThinkPada często nie wie którego reprezentanta serii wybrać. Warto pochylić się nad tym, zwłaszcza w kontekście zapowiedzianych premier nowych komputerów. Wydaje się, że w dzisiejszych warunkach bardzo obiecującym sprzętem jest Lenovo ThinkPad T14 (www.kuzniewski.pl). 

Kolejny ThinkPad, który zawładnie rynkiem

Lenovo ThinkPad T14 jest sprzętem wręcz idealnym dla kogoś, kto chce wykorzystywać wszelkie zalety jakie niesie ze sobą korzystanie z laptopaLenovo ThinkPad T14 jest sprzętem wręcz idealnym dla kogoś, kto chce wykorzystywać wszelkie zalety jakie niesie ze sobą korzystanie z laptopa. Lenovo ThinkPad T14 jest sprzętem przenośnym- jest niesamowicie lekki i cienki. Matryca o przekątnej 14 cali jest doskonałym rozmiarem jak na sprzęt, który ma być przenoszony, z jednoczesnym najlepszym rozmieszczeniem szczegółów na ekranie. Komputer działa na systemie Windows 10 Pro- co daje użytkownikowi też najwiecej możliwości, ponieważ jest to zdecydowanie najbardziej popularny system operacyjny. Doskonały kształt i klawiatura sprawiają, że praca na Lenovo ThinkPad T14 jest po prostu przyjemna.

Lenovo stawia na wydajność

Analiza specyfikacji technicznej sprzętu wskazuje, że Lenovo po raz kolejny postawił w swoim sprzęcie na zwiększanie wydajności. Procesor Intel Core i5 świetnie daje sobie radę z dzisiejszymi zadaniami. Karta graficzna Intel UHD Graphics 620 jest powszechnie szanowanym podzespołym, odpowiadającym stawianym przed komputerem zadaniom. Pamięć RAM wielkości 8GB też wydaje się zrównoważonym wyborem w tej kwestii.

Business obraz autorstwa senivpetro - www.freepik.com

Kolejny mocny ThinkPad

8 grudnia 2019