Spotkałeś się z Dell Vostro 5490 w sklepach multimedialnych

Laptop do tańca i do różańca

Spotkałeś się z Dell Vostro 5490 w sklepach multimedialnych. Jesteś zainteresowany uniwersalnymi laptopami do celów biznesowych? Zależy Ci na urządzeniu na którym połączysz rozrywkę i pracę w jedną całość? To zapoznaj się z Dell Vostro 5490 i podejmij kluczową decyzję

Wygodna waga oraz wielkość

Spotkałeś się z Dell Vostro 5490 w sklepach multimedialnychProponowane urządzenie jest niewielkie. Jednak w tym przypadku jest ono korzystne. Dzięki swej niewielkości Dell Vostro 5490 zasługuje na miano laptopa uniwersalnego. 14 cali jest na tyle kompatybilne, że zabierzesz Dell Vostro 5490 dosłownie wszędzie. Do pracy, na uczelnie, w podróż. Laptop wygodnie trzyma się w każdej pozycji od kolan po biurko komputerowe. Jego waga też zasługuje na uznanie. Dell Vostro 5490 nie przekracza 2kg,

Dysk twardy

Dell Vostro 5490 przechowywanie dokumentów jest iście przyjemne. Na uniwersalne serce laptopa składa się karta w formacie SSD. Ze względu na swoją elastyczny dysk twardy. Dzięki niej możesz przechowywać dane od pojemności 129 GB. Wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz preferencji. 

Pamięć

Istotny element każdego urządzenia. W tym modelu Dell Vostro 5490 wykorzystywana jest pamieć 8GB. Jednak jeśli podana pamieć nie spełnia Twoich oczekiwać jest możliwość indywidualnej zmiany pamięci. 

Możliwość pracy poza domem

W dzisiejszych czasach możliwość podłączenia laptopa czasem bywa problematyczna. Nie zawsze jest szansa otrzymania działającego kontaktu. Jednak Dell Vostro 5490 nie ma takich problemów. Jego bateria bez ładowania wytrzymuje do 4 godzin. Śmiało w tym czasie możesz wykonać pół swojej pracy poza biurem.

Ekran do rozrywki oraz grafiki

Zdarza się, że w pracy potrzebujesz wykonać drobną grafikę? Lubisz oglądać filmy w dobrej jakości? Z Dell Vostro 5490 nie jest to problem. Ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 umożliwia to zadanie. Dzięki niemu oglądasz filmy w jakości Full HD. Warto dodać, że w przypadku drobnych spraw graficznych karta nVidia GeForce MX230 poradzi sobie z większością prac artystycznych. Jest wydajna i  posiada 2048 MB pamięci własnej.

Business obraz autorstwa snowing - www.freepik.com