Wygodny laptop Dell Latitude 7400 to najlepsza opcja dla każdego, kto potrzebuje laptopu do pracy czy podczas podróży

Laptop idealny do podróży

Czy znasz to uczucie, kiedy laptop jest ciężki, a Ty musisz spakować go do torby i zabrać go ze sobą? Na szczęście na rynku pojawiają się już laptopy, które ważą niedużo oraz są niewielkich rozmiarów. Takie rozwiązania mogą bardzo ułatwić Ci życie. 

Nieduży, ale mocny

Wygodny laptop Dell Latitude 7400 to najlepsza opcja dla każdego, kto potrzebuje laptopu do pracy czy podczas podróżyDell Latitude 7400 jest laptopem o niedużych rozmiarach, bowiem ma ledwie 14 cali. Jego waga to mniej niż 1,5 kilograma, zatem nada się idealnie do pracy czy podczas podróży.

W laptopie dostępny jest najnowszy system Windows 10 Pro, który zapewni wysoką jakość użytkowania (więcej). Dodatkowo jest świetnie zabezpieczony przed niepowołanymi osobami. Ma specjalny czytnik linii papilarnych, który sprawia, że laptopa odblokuje tylko jego właściciel.

Stała synchronizacja dzięki Wi-Fi pozwoli szybko rozpocząć pracę tam, gdzie ją zacząłeś. Nie trzeba tracić Twojego cennego czasu.

Jeśli zmagasz się z szybkim wyładowywaniem laptopa, to Dell Latitude 7400 nada się dla Ciebie idealnie (więcej pod tym linkiem: https://www.kuzniewski.pl/k4483,laptopy-dell-latitude-latitude-7400.html). Ma akumulator z wbudowaną funkcją Express Charge. W ciągu jednej godziny jest w stanie naładować się do 80%. W tym czasie możemy zrobić sobie krótką przerwę na obiad.

W laptopie znalazły się takie procesory, jak 4 – rdzeniowe wersje i7 Core vPro. Istotną sprawą są też liczne gniazda, z których możemy skorzystać. Są to między innymi gniazdo audio, na opcjonalną kartę uSIM czy porty USB oraz czytniki kart pamięci microSD 4.0.

Wentylatory w Dell Latitude 7400 chodzą cicho i nie sprawiają problemu. Stworzone zostały ze specjalnych polimerów ciekłokrystalicznych, czyli LCP. Łopatki wirników mają zatem mniejszą grubość i dopływ powietrza jest bezproblemowy. System ma więc niższą temperaturę, co pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego sprzętu.

Wygodny laptop Dell Latitude 7400 to najlepsza opcja dla każdego, kto potrzebuje laptopu do pracy czy podczas podróży. Jest nieduży, waży niewiele oraz szybko się ładuje. Zamieszczono w nim procesory najwyższej jakości oraz stworzono wiele miejsc na karty czy gniazda. Zdecydowanie warto rozważyć jego zakup.

 

Obraz z dell.com