Chyba każdy, kto lubi pracować w ruchu miał problem ze znalezieniem dla siebie komputera

Lenovo wyraźnie stawia na mobilność

Chyba każdy, kto lubi pracować w ruchu miał problem ze znalezieniem dla siebie komputera. Z jednej strony nie brakuje lekkich i cienkich komputerów, jednak często mają jakieś bardzo istotne wady. Może być to słaba bateria, albo po prostu bardzo mała moc obliczeniowa. Nie brakuje także świetnych laptopów, które jednak nie nadają się do podróży. Oczywiście dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Każdy może znaleźć dla siebie dobry i sprawdzony laptop biznesowy. W gąszczu ofert trzeba jednak znaleźć coś co wyraźnie różni się od innych na plus. Laptopem takim zdecydowanie można nazwać Lenovo ThinkPad X390, który w swojej kategorii cenowej praktycznie nie ma sobie równych!

Bardzo dużo w niewielkim laptopie

Chyba każdy, kto lubi pracować w ruchu miał problem ze znalezieniem dla siebie komputeraPrzede wszystkim trzeba tutaj wskazać jego niewielkie rozmiary. 13,3 cali to niewiele, chociaż dla wielu jest to idealne rozwiązanie. Laptop nie jest ani za mały, ani za duży. Można na nim pracować komfortowo, a jednak zabrać go zawsze ze sobą do praktycznie każdej torby lub plecaka. W pracy pomaga także doskonały ekran, z którym oczy nie męczą się tak jak to bywa w innych modelach. Pod względem wizualnym także jest bardzo dobrze- obudowa nie jest ciężka ani staromodna, doskonale podkreślając też jego biznesowe przeznaczenie.

Komputer wyposażony w procesor marki Intel Core i7 ósmej generacji, w którym pamięć RAM można rozwinąć nawet do 32 gigabajtów ucieszy każdego, kto potrzebuje skomplikowanych programów. Graficy oraz architekci powinni być zachwyceni tym komputerem. System Windows 10 pozwala rozwinąć skrzydła, a pamięć masowa, która może osiągnąć nawet 1 TB sprawi, że korzystanie z dysków zewnętrznych nie będzie potrzebny. Do pracy nie weźmiemy też ładowarki, bowiem bateria może wytrzymać nawet 17 godzin pracy. To idealne rozwiązanie, które naprawdę oferuje bardzo dużo. W tej kategorii cenowej nie ma co się zastanawiać!

Lekkość i mobilność

Przy takich rozwiązaniach technicznych komputer będzie mógł służyć zarówno do pracy jak i do rozrywki. Z racji dużej pamięci będziemy mogli przechowywać na nim różne programy. Wielkie możliwości sprawiają, że po pracy nie tylko będziemy mogli zobaczyć na komputerze film, ale też pograć. Oczywiście sprzęt został stworzony do innych celów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie!

 

Obraz z lenovo.com

Laptop Lenovo ThinkPad A285

17 kwietnia 2019