Mobilny laptop do celów biznesowych – Lenovo ThinkPad L13 Yoga

Potrzebujesz laptopa, który jest stworzony na wyjazd? Szukasz profesjonalnego narzędzia komputerowego o małych rozmiarach. Polecamy Lenovo ThinkPad L13 Yoga do zadań biurowych. 

Dlaczego ten laptop nadaje się w podróż?

Biznesowy Lenovo ThinkPad L13 Yoga sprawdza się na wyjazd dzięki kilku cechom. Oferowany Lenovo ThinkPad L13 Yoga cechuje duża mobilność. Ekran komputera o 13,3 calach jest dość niewielki. Rozmiar ekranu Lenovo ThinkPad L13 Yoga mimo małej przekątnej jest dość komfortowy. Nie obciąża wzroku rozmówcy. Laptop Lenovo ThinkPad L13 Yoga pozwala na wygodne usadowienie laptopa Lenovo ThinkPad L13 Yoga np. na stoliku w komunikacji publicznej.

Przekątna ekranu Lenovo ThinkPad L13 Yoga wynika z rozmiarów laptopa. Sprzęt Lenovo ThinkPad L13 Yoga posiada bardzo niewielkie wymiary. Jego dokładna wysokość wynosi: 1,8 cm. Szerokość Lenovo ThinkPad L13 Yoga sięga 31,2 cm, a głębokość to 21,9 cm. Wymiary te sprawiają, że laptop jest niezwykle kompaktowy. Spokojnie zmieści się w damskiej torebce A4 lub aktówce. Nie wymaga kupna profesjonalnej toby do laptopa.

Podczas podróży ważna jest waga. W przypadku Lenovo ThinkPad L13 Yoga gramatura laptopa wynosi 1,430 kg. Niecałe półtora kilo nie stanowi zbyt dużego obciążenia. Spokojnie laptop możemy wsiąść na pokład samolotu bez ryzyka odbioru przez personel. 

Elementami dodatkowymi w laptopie jest możliwość sterowania bez myszki. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy otaczać się dodatkowym sprzętem. Warto dodać, że stosowanie myszki jest często niemożliwe. Zbyt mały stolik przy fotelu często utrudnia manewr myszką. W tym celu Lenovo ThinkPad L13 Yoga zostało wyposażone w dwa zamienniki tradycyjnej myszy komputerowej. Do sterowania można użyć touchpada wraz z trackpointem. Lepszym rozwiązaniem w Lenovo ThinkPad L13 Yoga jest stosowanie dotykowego ekranu. Wykorzystywanie palców rąk w Lenovo ThinkPad L13 Yoga jest bardziej intuicyjne. Dotykowy ekran jest niezwykle czuły, co przekłada się na dużą precyzje ruchów.

Ostatnim udogodnieniem Lenovo ThinkPad L13 Yoga jest podświetlana klawiatura.

Business obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com

Laptop dla dyrektora

2 lutego 2020