Wybrany przeze mnie laptop jest idealny do pracy biurowej, a także do tworzenia skomplikowanych zadań, z którymi niejednokrotnie trzeba się mierzyć w swojej pracy

Nowy laptop do pracy

W swoim życiu nieustannie podążałem za nauką, gdyż kierowałem się zasadą „Wiedza to potęgi klucz”. Po kilkunastu latach ciężkiej nauki, a także samodzielnej pracy udało mi się zdobyć wymarzony zawód, dzięki któremu nie muszę martwić się o przyszłość.

Wybrany przeze mnie laptop jest idealny do pracy biurowej, a także do tworzenia skomplikowanych zadań, z którymi niejednokrotnie trzeba się mierzyć w swojej pracySen z powiek sprawiał mi wybór właściwego laptopa, gdyż ostatni raz styczność z budową laptopa miałem kilka lat temu, gdy mój laptop miał wymieniany dysk twardy na nowszy.

Wykorzystując swoją niewiedzę jak i dostępność środków na nowego laptopa, byłem zmuszony zdać się na dobór sprzedawcy, który najlepiej dobierze sprzęt do moich potrzeb. Po wielu trudnych decyzjach postawiłem na Lenovo ThinkPad P53, który najbardziej spełniał moje oczekiwania (więcej tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k4553,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p53.html).

Jaki system preferuje?

Będąc osobą skrajnie niechętną do zmian, mój poprzedni laptop miał nieco archaiczny system operacyjny, jakim jest Windows XP. Nowy laptop ma Windows 10, który od razu przypadł mi do gustu. Jego możliwości jak i intuicyjność sprawia, iż nie musiałem się zbyt wiele uczyć systemu na nowo, a wykorzystanie laptopa jest niezwykle proste.

Dodatki do pracy

Wybrany przeze mnie laptop jest idealny do pracy biurowej, a także do tworzenia skomplikowanych zadań, z którymi niejednokrotnie trzeba się mierzyć w swojej pracy. Wykorzystanie jednego z najbardziej wydajnych procesorów mobilnych z połączeniu z szybkim dyskiem pozwala na błyskawiczny dostęp do danych bez konieczności długiego oczekiwania na odczyt pliku.

Wykorzystanie laptopa w plenerze także nie sprawia problemu, a to wszystko dzięki wykorzystaniu oszczędnych podzespołów mobilnych, a także ekranowi o wysokiej rozdzielczości, która pozwala na pracę w każdych warunkach atmosferycznych.

Największą zaletą każdego laptopa jest czas pracy na baterii bez konieczności wykorzystania zasilania sieciowego. Laptop Lenovo pozwala na bezkompromisową pracę przez niezwykle długi okres czasu, dzięki czemu swojego laptopa oprócz pracy wykorzystuje do oglądania filmów z ukochaną, drugą połówką.

 
Business photo obraz autorstwa yanalya - www.freepik.com