Laptopy Fujitsu Siemens od zawsze kojarzone były z zastosowaniem biznesowym i z wysoką jakością

Solidność i dokładność – Fujitsu Siemens

Solidność i dokładność – Fujitsu Siemens

Laptopy Fujitsu Siemens od zawsze kojarzone były z zastosowaniem biznesowym i z wysoką jakością. Solidne laptopy, na które zawsze można polegać, to główna z domen marki. Opisywany laptop Fujitsu LifeBook U7511 posiada ekran o rozdzielczości 1920 na 1080 (więcej pod tym linkiem: https://www.kuzniewski.pl/k5183,laptopy-fujitsu-lifebook-lifebook-u7511.html). Jest to rozdzielczość Full HD, która w obecnych czasach jest standardem.

Laptopy Fujitsu Siemens od zawsze kojarzone były z zastosowaniem biznesowym i z wysoką jakościąLaptop nie posiada tylu nowoczesnych zabezpieczeń, jednak już klasyczne zabezpieczenie w postaci odcisku palca, jest znane od bardzo dawna, cały czas cechuje się wysoką skutecznością i zapewnia ochronę przed nieautoryzowanym dostępem osób trzecich do sprzętu. Dzięki temu wszelkiego rodzaju ważne poufne firmowe dokumenty są bezpieczne. Ekran posiada 15,6 cala. Takie rozmiary zdecydowanie sprzyjają pracy w terenie.

Dzięki temu laptop jest odpowiednio lekki i bardzo kompaktowy. Firma Fujitsu daje możliwość wyboru jaką chcemy mieć konfigurację sprzętu. Przykładowo może być to 8 GB bardzo szybkiej pamięci ram DDR4 3200MHz i bardzo szybkim i cichym dyskiem SSD 256GB. Kolejna konfiguracja, to 16GB ram i 512GB SSD. Sercem laptopa jest bardzo wydajny procesor Intel Core i5-1135G7. Urządzenie pozwala nam na pracę z wyjątkowo zaawansowanymi aplikacjami. Mogą to docenić np. graficy, albo osoby pracujące w zaawansowanych i profesjonalnych edytorach video.

Matryca TFT i matowa powłoka – rozwiązanie idealne, w przypadku słabego oświetlenia

LifeBook zapewnia też bardzo dobrej jakości matryce TFT z matową powłoką. Różni się tym od standardowych matryc, że odbija promienie słoneczne. Jeśli chodzi o matryce TFT, to jest ona energooszczędna i zapewnia bardzo dobre odwzorowanie kolorów i odpowiednie kąty widzenia. Ważną rzeczą jest też szybka reakcja, wyrazista jasność i bardzo dobre eksponowanie bieli. Bardzo użyteczną rzeczą jest port HDMI. Przydaje się szczególnie, gdy przez większość czasu wykonuje się pracę stacjonarnie, przy czym rzadko zmieniając lokalizacje. Można wtedy do portu HDMI podłączyć zewnętrzny monitor a do pozostały portów USB klawiaturę i mysz. Wtedy laptop zmienia się w pełnoprawny komputer. Warto zwrócić na elegancką i wykonaną z wysoką dokładnością wyspową klawiaturę. Posiada ona duże przerwy między klawiszami, co pozwala na wyjątkowo proste utrzymanie laptopa w czystości. W przypadku gorszego oświetlenia mamy też podświetlane klawisze. Klawisze mają bardzo równe i estetyczne podświetlenie. To tylko pozwala na zmaksymalizowanie komfortu podczas pracy w mało słonecznych miejscach. Również ważną rzeczą w laptopie jest WiFi. Tutaj mamy kartę sieciową pracującą w standardzie AX. Standard ten zapewnia pracę z szybkością internetu 1GB/s.