Laptopy dedykowane profesjonalistom muszą być najlepsze pod każdym względem

ThinkPad X1 Extreme 2: doskonałość pod każdym względem

Laptopy dedykowane profesjonalistom muszą być najlepsze pod każdym względem. Obudowa musi być wytrzymała, a podzespoły takie, by gwarantować płynną pracę laptopa nawet przy najbardziej wymagających aplikacjach. ThinkPad X1 Extreme 2 to doskonały sprzęt biznesowy, idealny dla profesjonalistów.

Wytrzymały i smukły laptop do pracy

Laptopy dedykowane profesjonalistom muszą być najlepsze pod każdym względemObudowa wykonana jest z włókien węglowych, szklanych i z aluminium. Jest solidna i sprawia, że ten laptop to bardzo wytrzymały sprzęt. Charakteryzuje go także lekkość i smukłość. Laptop Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2 to sprzęt solidny, ma ekran 15,6 cali, ale nie sprawi problemu wzięcie go ze sobą. Można go uznać za sprzęt mobilny, matryca też nie zawiedzie. Pracując w terenie, doceni się pojemną baterię 80 Wh. Zaletą laptopa jest technologia, która pozwala na doładowanie baterii na 80% w zaledwie godzinę.

Duży ekran to zaleta, czy pracuje się w siedzibie firmy, czy poza nią. Gdziekolwiek się jest, smukłość sprzętu biznesowego i jego elegancja robią doskonałe wrażenie. I pod względem wydajności jest to sprzęt doskonały. Wygląd sprzętu, jego solidność i wydajność gwarantują komfortową pracę.

Podzespoły w ThinkPad X1 Extreme 2

Podzespoły, jak przystało na sprzęt najwyższej klasy, są mocne. Nawet kiedy wybierze się Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2 w słabszej konfiguracji, to jest to laptop dla wymagających. Najsilniejsze konfiguracje sprostają wszelkim zadaniom. Oto najważniejsze informacje o ThinkPad X1 Extreme 2:

Tak świetny laptop to znakomite narzędzie pracy. Równie dobrze sprawdzi się i w rozrywce. Jakość obrazu i dźwięku sprawiają, że oglądanie filmów to prawdziwa przyjemność. Lenovo ThinkPad X1 Extreme 2 może więc posłużyć i w wolnych chwilach, po pracy. Przede wszystkim jednak jest to sprzęt do pracy i to do zastosowań profesjonalnych. Może posłużyć i do typowych zadań biznesowych, jeśli dla poczucia komfortu pracy potrzebuje się tak znakomitego sprzętu.

Obraz autorstwa psref.lenovo.com

 

Laptop specjalisty

12 lutego 2020

Lenovo V15

5 marca 2020