Bez dwóch zdań Lenovo ThinkPad L14 to idealny przykład na to, jaki powinien być doskonały laptop biznesowy

Wydajny i nieslychanie mobilny Lenovo ThinkPad L14

Pomimo faktu, iż nasze smartfony są coraz mocniejsze, większe i bardziej wszechstronne, to jednak wciąż nieodzownym sprzętem każdego przedsiębiorcy okazuje się być dobrej jakości laptop. Urządzenie to docelowo ma pozwolić na załatwienie ważnych spraw zarówno w biurze, jak i poza nim, w pośpiechu, jak i wtedy gdy mamy więcej czasu, jednak z zachowaniem najwyższej wydajności oraz kultury pracy. W takim przypadku świetnym modelem jest Lenovo ThinkPad L14, który będąc bezpośrednim następcą serii ThinkPad L490 cechuje się znakomitą jakością wykonania oraz zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym komputerze, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

W niewielkiej obudowie drzemie ogromny potencjał

Bez dwóch zdań Lenovo ThinkPad L14 to idealny przykład na to, jaki powinien być doskonały laptop biznesowyLaptop, jakim jest Lenovo ThinkPad L14 to komputer przygotowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Można go nazwać prawdziwie mobilnym sprzętem, bowiem oprócz niewielkiej, 14 calowej matrycy o rozdzielczości Full HD, niewielkiej wadze – ok. 1,39 kg oraz kompaktowych rozmiarach, posiada on niezwykle wydajną baterię o pojemności aż 46 Wh ze wsparciem dla szybkiego ładowania, co przekłada się na czas pracy nawet do 14 godzin. Innymi istotnymi zaletami tego sprzętu są:

  • zastosowanie najnowszej generacji procesorów Intel Comet Lake, co przekłada się na niesłychaną wydajność i kulturę pracy urządzenia,
  • 14 calowy, matowy ekran wykonany w technologii IPS zapewnia świetne kolory, kąty widzenia i czytelność nawet w pełnym słońcu,
  • szybka pamięć operacyjna RAM DDR4 o pojemności nawet aż 16 GB,
  • super wydajny dysk SSD M.2 PCIE NVME pozwoli na szybki dostęp do wszystkich plików i programów,
  • masa przydatnych złączy sprawdzi się do podłączenia dodatkowych urządzeń peryferyjnych,
  • nad bezpieczeństwem czuwają takie technologie jak mechaniczna przesłona kamery – ThinkShutter, moduł dTPM 2.0 oraz czytnik linii papilarnych.

Co przesądziło o sukcesie Lenovo ThinkPad L14 na rynku?

Bez dwóch zdań Lenovo ThinkPad L14 to idealny przykład na to, jaki powinien być doskonały laptop biznesowy. Dzięki posiadaniu rozsądnej wielkości matrycy, wygodnej wyspowej klawiatury wraz z dużym gładzikiem oraz niesłychanej wydajności jest on niezwykle poręczny i świetnie się z nim pracuje nawet w podróży. Nic więc dziwnego, że wszelkie recenzje i opinie na temat tego sprzętu są tak pozytywne.

 
Technology obraz autorstwa freepik - www.freepik.com

Nowy laptop do pracy

29 września 2019