Powolnymi krokami każda z firm zaczyna precyzować swoje plany na drugi kwartał

Laptop dla dyrektora

Powolnymi krokami każda z firm zaczyna precyzować swoje plany na drugi kwartał. W tym planach mogą zawierać się różne awanse jak i zakupy sprzętu, który w większym bądź mniejszym stopniu pomaga w pracy biurowej. Precyzowanie tych planów może być niezwykłe mając przed sobą wizję awansu na stanowisko dyrektora departamentu. Dodatkowe obowiązki wymagają nienagannego sprzętu, przez co byłem zmuszony wybrać nowy laptop, który będę wykorzystywał w swojej pracy.

Powolnymi krokami każda z firm zaczyna precyzować swoje plany na drugi kwartałWybór laptopa był niezwykły, gdyż pierwszy raz miałem samodzielną decyzję na wybór laptopa z którego będę korzystał. Swój wybór skierowałem na Lenovo ThinkPad P73 z którego jestem zadowolony.

Najnowszy system Microsoft

Całkiem niedawno jeden z największym producentów systemów operacyjnych, firma Microsoft zakończyła wsparcie dla swojego systemu operacyjnego, jakim jest Windows 7. Nigdy nie byłem przekonany do systemu Windows 8, przez co swój laptop mógł mieć tylko jedną wersję systemu – tą wersją jest Windows 10, który jest wykorzystywany w każdym departamencie firmy w której pracuje.

Co ten laptop ma w sobie

Po raz pierwszy objąłem stanowisko dyrektora, przez co nie do końca wiedziałem czego będzie mi potrzebny komputer mobilny.

Laptop Lenovo na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym, przez co większość osób, która od razu szuka efektu „ŁAŁ” może być zawiedziona. Efekt „ŁAŁ” oferują podzespoły komputera, które są na bardzo wysokim poziomie.

Sercem laptopa jest wydajny procesor mobilny marki Intel, który jest jednym z najlepszych producentów procesorów. Połączenie wydajnego procesora z szybkim dyskiem twardym i niezwykle szybką pamięcią ram tworzy idealne połączenie.

Największą zaletą laptopa jest czas pracy na baterii jak i mobilność. Będąc w podróżach służbowych nie mam możliwości zabrania ze sobą gniazdka elektrycznego w którym stale płynie prąd, przez co laptop musi mieć jak największą możliwość pracy bez zasilania sieciowego. Niewielka waga wpływa na to, iż laptop nie stanowi problemu podczas transportu.

Obraz autorstwa lenovo.com

 

Laptop specjalisty

12 lutego 2020