Pierwszy kwartał nowego roku to czas, w którym dosyć wiele ludzi planuje wymianę swojego sprzętu komputerowego na nowszy, a co z tym idzie lepszy

Laptop specjalisty

Pierwszy kwartał nowego roku to czas, w którym dosyć wiele ludzi planuje wymianę swojego sprzętu komputerowego na nowszy, a co z tym idzie lepszy. Korzystając z okienka, które pozwoliło mi wymienić laptop po przejściach a także awansu z młodszego administratora na stanowisko administratora miałem większe pole wyboru, dzięki czemu mogłem wybrać dokładnie taki laptop jaki będzie mi potrzebny w pracy. Swój wybór skierowałem w kierunku Lenovo ThinkPad P53 (https://www.kuzniewski.pl/k4553,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p53.html), gdyż mój poprzedni laptop także był od producenta Lenovo.

System, na który migrujemy wszystkie komputery w firmie.

Pierwszy kwartał nowego roku to czas, w którym dosyć wiele ludzi planuje wymianę swojego sprzętu komputerowego na nowszy, a co z tym idzie lepszyW swojej pracy pracuje na różnych systemach z gatunku Windows i Unix. System w moim komputerze musiał być z jednej z tych dwóch rodzin, dzięki czemu uniknąłbym problemów z doborem narzędzi w swojej pracy. Wybrany przeze mnie laptop posiada system operacyjny Windows 10, który będzie wykorzystywany w całej firmie, dzięki czemu mogę w głównej mierze skupić się na swojej pracy a nie walce z różnymi systemami i problemami, jakie występują w danym systemie.

Co ten laptop ma w sobie

Swój poprzedni laptop miałem od początku swojej pracy, lecz nie był on laptopem, który był bez skaz.

Poprzednio wykorzystywany przeze mnie laptop dostałem po osobie, która odeszła z firmy. Niezbyt wysoka wydajność była połączona z krótkim czasem pracy na baterii, przez co praca w podróży była praktycznie niemożliwa. Wiedziałem że mój obecny laptop musi być pozbawiony tych wad i przy tym mieścić się w założonym limicie finansowym.

Wysoka wydajność laptopa to połączenie kilku kwestii – wydajnego laptopa, szybkiego dysku twardego, a także pamięci, która pozwala na bezproblemową pracę. Wybrany przeze mnie laptop jest kwintesencją wydajności w mini wydaniu, czyli laptopie, który mogę zabrać ze sobą wszędzie – do pracy jak i na delegację.

Największą zaletą laptopa są jednak jego wymiary – podczas podróży kluczowe jest, aby laptop nie zabierał zbyt wiele miejsca. Ten laptop został zaprojektowany z myślą o osobach takich jak ja.

Obraz autorstwa lenovo.com

 

Laptop dla dyrektora

2 lutego 2020